Image

Image
Hakkımızda


Herşey Amerika’ya yaptığımız seyahatlerde yediğimiz cheesecake’lerin, kurabiyelerin, pudinglerin tatlarının neden Türkiye’de yediklerimizden çok daha güzel olduğunu tartışmakla başladı. Evde yaptığımız denemeler sonucunda bu lezzeti gerçekten yakalayabildiğimizi ve hatta daha iyisini yapabildiğimizi gördükten sonra bunu herkesle paylaşmayı, başka insanlara da tattırmayı hayal ettik.

Bu düşüncelerle kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir şeyi kullanmadan bir küçük menü oluşturduk. Tamamıyla ev yapımı ürünlerimizi siz müşterilerimizle 2014 yılında Alsancak’da açtığımız ilk şubemizle buluşturduk. 2017 yılında açtığımız yeni atölyemizde ev yapımı mantalitesinden ayrılmadan, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, üretimimize devam ediyoruz. Yeni ürünler, yeni lezzetler ile menümüzü geliştirerek yeniliyoruz.

2019 yılında ikinci şubemizi Bostanlı’da açtık. Şu an için iki şubemiz var. Bir aile şirketi olarak çıktığımız bu yolculukta amacımız müşterilerimize lezzeti ve kaliteyi standart olarak sunmaktır. Dengeli büyüyerek kalitemizin sürekliliğini sağlamak en önemli hedefimiz olmuştur.

Sipariş hattımız ile müşterilerimizin adreslerine siparişlerini teslim ediyoruz.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.